Głosowanie na KNP to jak randka w ciemno. Oszołom K. Mikke znany ale za jego plecami cała masa noname-ów. Zresztą jego wypowiedzi niczym nie różnia sie od Palikota:
http://niezalezna.pl/55222-przylozyl...emyka-nagranie
http://wpolityce.pl/polityka/195554-...ran-ile-wlezie
P.S Użyteczny idiota czy cos więcej ?