PhantomRanger napisał(a):

|
Wy chcecie Jankowskiego? Przecież gość przez 4 lata gry w Ruchu strzelił 22 bramki. Wolałbym, aby szanse dostał któryś z zawodników z Ligi Juniorskiej. Skoro nas obecnie nie stać na żaden transfer to musimy wrócić do korzeni i zacząć opierać naszą drużynę o wychowanków. Uważam, że teraz właśnie nadszedł odpowieni moment.
|
my sobie możem
taki Tomek Zając czy Kuczak byłby o niebo lepszym i tańszym pomysłem
ale póki jest tu Smuda to Zając z Kuczakiem posiedzą se na ławce
czasem...
ps. Buksę który obecnie gra we Włoszech chce Legia...