Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16159
Stary 15.05.2014, 11:04
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Wy chcecie Jankowskiego? Przecież gość przez 4 lata gry w Ruchu strzelił 22 bramki. Wolałbym, aby szanse dostał któryś z zawodników z Ligi Juniorskiej. Skoro nas obecnie nie stać na żaden transfer to musimy wrócić do korzeni i zacząć opierać naszą drużynę o wychowanków. Uważam, że teraz właśnie nadszedł odpowieni moment.
my sobie możem
taki Tomek Zając czy Kuczak byłby o niebo lepszym i tańszym pomysłem
ale póki jest tu Smuda to Zając z Kuczakiem posiedzą se na ławce
czasem...


ps. Buksę który obecnie gra we Włoszech chce Legia...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując