SharksiK napisał(a):

Jak bym czytał o Danielu Sikorskim.
.
|
Od kiedy to Sikorski w czymkolwiek przypomina Jankowskiego? Chyba tylko w twojej wyobraźni.
Sikorski był szybki wybiegany i silny ale zmysłu do gry kombinacyjnej nie miał wcale. Tym bardziej nie miał techniki. Jest całkowitym przeciwieństwem Jankowskiego.
Jakbym czytał kolejny komentarz kogoś kto nie widział gry Jankowskiego. Podobnie było z Masłowskim kiedy wielu w tym ja przed sezonem pisali o nim jako świetnym wzmocnieniu dla Wisły a sporo pisało równie "mądre" komentarze jak ty - kto to jest ten Masłowski? itd, kolejne drewno itd. Facet pokazał klasę w tym sezonie i jeśli gdzieś odejdzie to za spora kasę za granicę.
Bo takich piłkarzy trzeba brać albo z niższych lig, albo jak są na zakręcie kariery. (jak się nie ma kasy). Jankowski to ten drugi przypadek.