A ja uważam że Jankowski właśnie poradziłby sobie w Wiśle znakomicie. Tylko dlatego że miał dużo słabszy sezon w Ruchu jest szansa że trafi do nas. Jakby miał dobry sezon to moglibyśmy o nim zapomnieć. Takie mam przeczucie

(Takie miałem jak trafnie przewidziałem porażkę z powrotu Żurawskiego i udany powrót Pawła do Wisły)
Jankowski ma to co w Wiśle powinien mieć napastnik, przyzwoitą technikę, zmysł do gry kombinacyjnej i dobrą szybkość. Na razie Jankes jest bez formy... ale dobre przygotowanie do sezonu i kilkanaście bramek jak nic strzeli
