Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16148
Stary 14.05.2014, 21:26
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Podobno interesujemy się Kucharczykiem i Jankowskim, kucharz odpada bo powiedział, że jest Legionistą i do Wisły nie przejdzie,ale podobno rokuje za nim Smuda.Jankowski bez formy nie można było brać jak był w formie ? Marzy mi się Paixao,ale to raczej nie na nasze progi.A co umową dla Miśkiewicza ? DG dogadany Guła też i trwają negocjacje z Broziem a Misiek ?
Jankowski tez nieraz manifestowal milosc do warszawskiej druzyny, i sam sie okreslal legionista ....oprocz tego ze jest cienki jak barszczyk z torebki
Odpowiedz cytując