huberix napisał(a):

|
Jeśli muniek przyjdzie do Wisły( Broń Boże), to pokaże jak głupi jest sam ''uwajaj'' i jak głupi jest nasz zarząd ( chociaż to już oczywiste). Nikt tu Arboledy nie chce, nawet łamistrajki nie byliby za sprowadzeniem go do klubu. :/
|
ale za to ten okrzyk bojowy w korytarzu przed meczem ....bezcenne
