Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16147
Stary 14.05.2014, 21:24
huberix napisał(a):Wyświetl post
Jeśli muniek przyjdzie do Wisły( Broń Boże), to pokaże jak głupi jest sam ''uwajaj'' i jak głupi jest nasz zarząd ( chociaż to już oczywiste). Nikt tu Arboledy nie chce, nawet łamistrajki nie byliby za sprowadzeniem go do klubu. :/
ale za to ten okrzyk bojowy w korytarzu przed meczem ....bezcenne
Odpowiedz cytując