Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16146
Stary 14.05.2014, 20:36
Jeśli muniek przyjdzie do Wisły( Broń Boże), to pokaże jak głupi jest sam ''uwajaj'' i jak głupi jest nasz zarząd ( chociaż to już oczywiste). Nikt tu Arboledy nie chce, nawet łamistrajki nie byliby za sprowadzeniem go do klubu. :/
Odpowiedz cytując