|
O co chodzi z tymi sankcjami w postaci zakazów wjazdu do eurolandu i zamrożenia zagranicznych kont ?
Co to są za osoby? Wybierają je losowo czy moze to byc np. kasjerka banku?
Bo nie kumam w niby jaki sposób to ma być odczuwalne przez Putina
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
|