emj10 napisał(a):

W końcu Jareczek odwrócił się od Orbana i chce, aby Tusk wyszedł z koalicji z partią Orbana.
Nie będzie Budapesztu w Warszawie. Jaka szkoda 
PS. Kroq wiem, że masz dziwne podejście do geopolityki, ale teraz to już grubo przesadzasz.
|
A kiedy ty się odwrócisz od Putina ? Kiedyś bedzie Warszawa w Warszawie ale teraz jest w niej Berlin z Moskwą.