|
A miał niedawno jeszcze wąsy golić, pejs .......ony. Szkoda, myślałem że pójdzie na dno z tą tratwą. Się mu ....a tiki-taki z tel -awiwu zachciało, hehe łeb.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 13.05.2014 o godz. 17:47.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
|