Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9588
Stary 13.05.2014, 16:49
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Kurczę ciekawy ten temat jest Jechany przez wieeelu Junior na mundial jedzie, nieźle
Sibik też pojechał na mundial...w Korei.

Natomiast bardziej zdziwił by mnie, brak Juniora w silnej kadrze Kostaryki. Oznaczało by to, że albo skończył karierę, lub najzwyklej w świecie zmarł.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując