Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21348
Stary 13.05.2014, 10:23
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Dziwna sprawa z tymi szybami. ZIKiT mówi że to naprężenia i reklamują u wykonawcy. Z drugiej strony widać ewidentnie że pękła tylko szyba zewnętrzna... No to jakie naprężenia.
Tak czy siak niech zmieniają i będzie po problemie
Odpowiedz cytując