Pablo84 napisał(a):

|
Myślałem że tego typu cudawianki można zrobić z betonem architektonicznym. No ale może i z konstrukcyjnym też? Nie wiedziałem.
|
Nie stawiał bym na to aby Słowacy czy Czesi regulowali potoki i rzeki murami oporowymi z betonu architektonicznego... raczej wszystko co jest płynne da się uformować.
szorstki napisał(a):

|
Teraz ciekawe jak długo będą to wymieniać... zdążą na zimę ?
|
Skoro wewnętrzna jest cała, znaczy że do środka nie wieje. Po co zatem wymieniać?