Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kermit06
Member
Od: 02.2014
Offline
#
27902
12.05.2014, 20:39
A ktoś jeszcze by się wypowiedział?
Jacyś znajomi byli, chodzili, jakiekolwiek doświadczenia?
kermit06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kermit06
Znajdź inne posty napisane przez kermit06