yarow napisał(a):

Ta partia pana Godfrey-a Blooma jest chyba już liderem w sondażach w UK
JKM wiele razy mówił, że jeśli chodzi o poglądy ekonomiczne, wzoruje się na jego poglądach... a we Wrocławiu ma już 10%
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...02%2F140419670
p.s Jak tak zawsze ze swoimi kompleksami musimy gonić ten zachód... to gońmy go chociaż równocześnie albo nawet wyjdźmy w czymś na prowadzenie, a nie znowu spóźnieni z czymś o XX lat
Stare ale jare jak Farage miażdży Tuska w PE. Co do poglądów to tak samo są niewygodne i wzbudzają mocną koalicję socjalistów do walki w sposób prześmiewczy... nawet Donald się śmieję
Mam nadzieję, że w tym roku tych partii będzie 4x więcej i już im nie będzie złodziejom do śmiechu...
Dlatego głosujcie na KNP i RN!
Jeszcze takie porównanie takie cóś
