Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26592
Stary 12.05.2014, 17:36
yarow napisał(a):Wyświetl post
"Niech państwo odczepi się od ludzi".
http://youtu.be/3HptyKv2SU8
Ta partia pana Godfrey-a Blooma jest chyba już liderem w sondażach w UK
JKM wiele razy mówił, że jeśli chodzi o poglądy ekonomiczne, wzoruje się na jego poglądach... a we Wrocławiu ma już 10%

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...02%2F140419670

p.s Jak tak zawsze ze swoimi kompleksami musimy gonić ten zachód... to gońmy go chociaż równocześnie albo nawet wyjdźmy w czymś na prowadzenie, a nie znowu spóźnieni z czymś o XX lat

Stare ale jare jak Farage miażdży Tuska w PE. Co do poglądów to tak samo są niewygodne i wzbudzają mocną koalicję socjalistów do walki w sposób prześmiewczy... nawet Donald się śmieję


Mam nadzieję, że w tym roku tych partii będzie 4x więcej i już im nie będzie złodziejom do śmiechu...
Dlatego głosujcie na KNP i RN!

Jeszcze takie porównanie takie cóś
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.05.2014 o godz. 18:05.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰