Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26588
Stary 12.05.2014, 13:05
Szpen napisał(a):Wyświetl post
liczby sa z dupy.




Kasa z unii nie jest marnowana. To, ze nie przynosi zysku gówno nas obchodzi. Ta kasa wraca do obiegu w formie podatków pośrednich i bezpośrednich.
Zamiast stworzyć nowe miejsca pracy i dochodowe instytucje, zbudowaliśmy boiska, pływalnie i parki, na których utrzymanie musimy teraz łożyć, popadając w coraz większe zadłużenie.