Szpen napisał(a):

liczby sa z dupy.
Kasa z unii nie jest marnowana. To, ze nie przynosi zysku gówno nas obchodzi. Ta kasa wraca do obiegu w formie podatków pośrednich i bezpośrednich.
|
Zamiast stworzyć nowe miejsca pracy i dochodowe instytucje, zbudowaliśmy boiska, pływalnie i parki, na których utrzymanie musimy teraz łożyć, popadając w coraz większe zadłużenie.