Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26586
Stary 12.05.2014, 12:23
palikot napisał(a):Wyświetl post
np które: konkretnie?
Limit na produkcję mleka?
Limit na produkcję cukru?
Limit na produkcję mięsa?
I kary z tym związane które płacimy za przekroczenie limitu? To są zyski tak?
Szantaż klimatyczny?
Czy może chodzi o wzrost liczby urzędników, których musimy utrzymać przez co trzeba podnosić podatki? Wyższe podatki = większy zysk netto? Realy?
A czytać ze zrozumieniem Palikot umie? Napisałem, które liczby są z dupy i dlaczego.
Nie próbuję udowodnić, że więcej zarobiliśmy na Unii niż straciliśmy, tylko że na przykład uwzględnianie tu wydatków na inwestycje jest totalnie bez sensu, bo pasowałoby odjąć kwoty na tych inwestycjach zarobione. No i te pieniądze w części poszły do polskich firm.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!