|
A nie jest to przypadkiem kwestia tego, że ktoś te szyby obrzucił kamieniami? Tam gdzie chodzę na E, odkąd się tam przeniosłem (będzie jakieś 1,5 roku), zawsze była taka szyba z pajączkiem (swoją drogą jak to świadczy o poziomie utrzymania stadionu). I to pęknięcie od środka wygląda jak efekt uderzenia od zewnątrz.
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że jeśli w szybie podwójnej pęka warstwa zewnętrzna i widoczne jest centrum do którego zbiegają pęknięcia to jest to raczej efektem działań zewnętrznych, a nie problemów budowlanych.
|