Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1871
Stary 11.05.2014, 11:56
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Stiverne ma chyba łeb z kamienia, pięści również. Naprawdę dobra walka, wreszcie jakieś sensowne starcie w HW. Do momentu KO punktowałbym zwycięstwo Chrisa, ale cóż - Bermane doczekał się błędu swojego rywala i jebnął...
Sędziowie też widzieli Krzyśka wygrywającego na punkty do momentu KO. Fajna walka, ale niepotrzebna - już raz walczyli jakby nie było. Stiverne to ciekawy zawodnik, moim zdaniem zbyt wolny na Kliczkę,
Odpowiedz cytując