Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 11.05.2014, 05:42
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Sam jestem ciekawy czy stawowy dogra sezon do końca.. z filipiakiem nigdy nic nie wiadomo.. Fornalik chyba jakąś swoją godność ma i nie będzie robił za marionetkę profesorka który przez telefon wyda mu komendy kto ma grać ;-)

stawowy: "nie podam się do dymisji bo nie jestem tchórzem ale zarząd ma pełne prawo do podjęcia decyzji o zwolnieniu mnie" - niema to jak zębami trzymać się stołka..

No ale czas skończyć dyskusję o brzydalach i przejść do ważniejszej kwestii czyli walki o 3 miejsce które daje ligę Europy.. Lechia gładko poradziła sobie z Pogonią.. w końcu Sadajev odpalił.. nic nie odbierając Wiśle myślę że walka o tą lokatę rozstrzygnie się między Lechią a Ruchem..
3 miejsce prosi żeby je ktoś zajął tylko chętnych brak.
Jeśli chcecie się pobawić z Kazachami itp. i stać Was na to to zapewne je zajmiecie.
Fornalik ma być marionetką Filipiaka od nowego sezonu - umowa jest podpisana.
Ostatnio edytowane przez arti : 11.05.2014 o godz. 05:45.
Odpowiedz cytując