|
Zapomnijmy o tym meczu tak jak zapomnieliśmy o 5:1 sprzed 9 lat, a Legia o 4:0 sprzed 4 lat. Wiadomo - ciężko na sercu, ale tak to już niestety w życiu bywa - nie zawsze jest kolorowo.
Od wielu lat kocham Wisłę i po takich meczach tylko się w tym przekonaniu utwierdzam. JJJBG!!!
|