Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 10.05.2014, 18:59
Zapomnijmy o tym meczu tak jak zapomnieliśmy o 5:1 sprzed 9 lat, a Legia o 4:0 sprzed 4 lat. Wiadomo - ciężko na sercu, ale tak to już niestety w życiu bywa - nie zawsze jest kolorowo.

Od wielu lat kocham Wisłę i po takich meczach tylko się w tym przekonaniu utwierdzam. JJJBG!!!
Odpowiedz cytując