ociec Ciemka napisał(a):

|
No i co ja mam Ci powiedzieć? Może tyle, że mając zawodników takich jakich mamy lepiej próbować postawić autobus niż próbować zdominować przeciwnika.
|
Oczywiście że teraz najłatwiej jest tak powiedzieć. Ale to tylko gdybanie.
Załóżmy jednak że stawiamy autobus i przegrywamy mecz 0-1. Tutaj by każdy pewnie płakał dlaczego Smuda nie gra ofensywnie, że Legia niegroźna itd.
było mineło, 0-5 zostanie w pamięci na długo - niestety