Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16135
Stary 10.05.2014, 18:44
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
No i co ja mam Ci powiedzieć? Może tyle, że mając zawodników takich jakich mamy lepiej próbować postawić autobus niż próbować zdominować przeciwnika.
Oczywiście że teraz najłatwiej jest tak powiedzieć. Ale to tylko gdybanie.
Załóżmy jednak że stawiamy autobus i przegrywamy mecz 0-1. Tutaj by każdy pewnie płakał dlaczego Smuda nie gra ofensywnie, że Legia niegroźna itd.

było mineło, 0-5 zostanie w pamięci na długo - niestety
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując