Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 10.05.2014, 18:08
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Serce prawdziwego kibica po takiej klęsce krwawi ale trudno ..
Kibicuję dalej.
Na przekór takim Gwiaździstym którzy obrażają kibiców nie po linii ....
Dla niektórych świat musi być prosty jak budowa cepa:
- jest ten zły: V kolumna Legii świadomie niszczący Wisłę i
- są ci dobrzy - ciemiężeni kibice sektora c na czele z niewiniątkiem Miśkiem .....
Grantar, nie wiedziałem, że kiedyś się z Tobą zgodzę.
Odpowiedz cytując