Grantar napisał(a):

Serce prawdziwego kibica po takiej klęsce krwawi ale trudno ..
Kibicuję dalej.
Na przekór takim Gwiaździstym którzy obrażają kibiców nie po linii ....
Dla niektórych świat musi być prosty jak budowa cepa:
- jest ten zły: V kolumna Legii świadomie niszczący Wisłę i
- są ci dobrzy - ciemiężeni kibice sektora c na czele z niewiniątkiem Miśkiem .....
|
Grantar, nie wiedziałem, że kiedyś się z Tobą zgodzę.