bódyń napisał(a):

Ale podanie na spalony bylo duzo wczesniej. Wislak podawal dluga pilke i w tym momencie byl spalony. Dotkniecie przez Rzezniczaka w mysl przepisow nie ma znaczenia.
Dokladnie taka sytuacja jest uwzgledniona w przepisach
http://www.fifa.com/mm/document/foot...%5fneutral.pdf
|
Ja myślę, że w tej sytuacji też powinno się promować grę ofensywną... tak jak było z bramką Sagana...
