serek.c2 napisał(a):

|
Po co sędziowie czekają z odgwizdaniem spalonego aż do momentu dotknięcia przez zawodnika piłki?
|
Taki wymyślono przepis ze w tym czasie może jakiś inny zawodnik dobiegnac do pilki ,chociaż w niektórych sytuacjach to jest idiotyczne a sa i sędziowie którzy wcale nie czekaja...