Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.05.2014, 16:41
przestancie sie juz kompromitowac tym spalonym ....gdyby, gdyby , ...a moze gdyby zaliczono bramke to legionisci by sie spieli i dali nam 7 sztuk i bylaby rzeznia, a tak to byl "tylko" wpie..do" l .... a tak powaznie to spalony byl., a nawet gdyby nie to w kazdym meczu sa takie sytuacjie
Odpowiedz cytując