Karamazow napisał(a):

Logika pierwszorzędna . Rzeźniczak nie potrafi opanować piłki i zagrywa w stronę Guerriera. Nie był nastrzelony z bliskiej odległości, tłumaczenie głupie w mojej ocenie. Spalony Sagana i tak pewnie większy niż Brożka na Łazienkowskiej w poprzedniej rundzie.
|
Ale podanie na spalony bylo duzo wczesniej. Wislak podawal dluga pilke i w tym momencie byl spalony. Dotkniecie przez Rzezniczaka w mysl przepisow nie ma znaczenia.
Dokladnie taka sytuacja jest uwzgledniona w przepisach
http://www.fifa.com/mm/document/foot...%5fneutral.pdf
strona 118 PDFa
