Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16134
Stary 10.05.2014, 16:27
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ta
Czyli mielismy wczoraj wyjśc i postawic autobus jak ktos to łądnie powiedział?
heh
Zeby postawic autobus trzeba miec piłkarzy do tego, piłkarzy którzy m.in. taktycznie sa perfekcyjni a u Nas takich brak.
No i co ja mam Ci powiedzieć? Może tyle, że mając zawodników takich jakich mamy lepiej próbować postawić autobus niż próbować zdominować przeciwnika.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując