szprotson napisał(a):

ta
Czyli mielismy wczoraj wyjśc i postawic autobus jak ktos to łądnie powiedział?
heh
Zeby postawic autobus trzeba miec piłkarzy do tego, piłkarzy którzy m.in. taktycznie sa perfekcyjni a u Nas takich brak.
|
No i co ja mam Ci powiedzieć? Może tyle, że mając zawodników takich jakich mamy lepiej próbować postawić autobus niż próbować zdominować przeciwnika.