Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2375
Stary 10.05.2014, 14:44
Rany odczepcie się od Smudy , zrozumcie wreszcie że i tak zrobił coś z niczego nie powiem wkurza mnie strasznie to że przegrywamy bo po świetnej rundzie jesiennej też miałem (jak większość) nadzieję na coś więcej , ale spójrzmy realnie trener niczemu nie winien , nie ma kasy na transfery to pierwsze , brak dopingu i mniejsza frekwencja na stadionie to już do Bednarza z tym Franek nie wygania kibiców a wręcz przeciwnie zachęca żeby przyszli i wsparli swój klub , przed sezonem wszyscy wybitni strasznie eksperci skazywali nas na spadek , a teraz pijecie o to że jesteśmy na 4 czy 5 miejscu ? jak mamy tutaj takich znawców to jedzcie do Myślenic i ustalajcie taktyke na mecze i zawodników dobierajcie nie macie pojęcia jak trenerowi i całemu sztabowi jest to trudno zrobić dobrać , pustawiać formację , przygotować zawodników na każdy mecz bo nie jesteśmy legią czy lechem żeby dać 2 czy 3 piłkarzom odpocząć przez parę tygodni spójdzie realnie jeszcze raz potwarzam tym bardziej że Smuda przygotowywał nas na to że mogą przyjść kontuzje i kartki i wtedy będzie FAJNIE .

A i nie ma co porównywać Moyesa do Franka bo Moyes ma silną kadrę i full kasy na transfery więc to zupełnie inna bajka ...
Odpowiedz cytując