Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 10.05.2014, 14:37
laxa napisał(a):Wyświetl post
Ciekawostką w tym meczu jest występ ośmiu wychowanków (Burliga, Czekaj, Nalepa, Piotr Brożek, Uryga, Chrapek, Szewczyk, Paweł Brożek).
Burliga-Górnik Zembrzyce
Nalepa-Unia Oświęcim
Piotr Brożek-Polonia Białogon
Uryga-Hurnik Kraków
Chrapek-Victoria Jaworzno
Szewczyk-Astra Spytkowice
Paweł Brożek-Polonia Białogon

Czekaj-wychowanek

ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Rzeźniczak nie zagrywał do Gurriera, piłka odbiła się od niego. Spalony ewidentny.
Ty tak na poważnie?
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 10.05.2014 o godz. 14:40.
Odpowiedz cytując