laxa napisał(a):

|
Ciekawostką w tym meczu jest występ ośmiu wychowanków (Burliga, Czekaj, Nalepa, Piotr Brożek, Uryga, Chrapek, Szewczyk, Paweł Brożek).
|
Burliga-Górnik Zembrzyce
Nalepa-Unia Oświęcim
Piotr Brożek-Polonia Białogon
Uryga-Hurnik Kraków
Chrapek-Victoria Jaworzno
Szewczyk-Astra Spytkowice
Paweł Brożek-Polonia Białogon
Czekaj-wychowanek
ToTylkoJa napisał(a):

|
Rzeźniczak nie zagrywał do Gurriera, piłka odbiła się od niego. Spalony ewidentny.
|
Ty tak na poważnie?