Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 10.05.2014, 13:31
juz nie zwalajcie na sedziego , akurat prowadzil zawody fajnie, bez zbednego gwizdania kazdego : AŁA, i machania rekami ( zwlaszcza legionistow) , po prostu Legia rozpieprzyla w pyl najgorsza druzyne extraklasy od punktu pikarskiego po organizacyjny, wrecz mam beke z Legii ze wczoraj nie zapakowala przynajmniej z 8 sztuk , bo na 90 minut wybijanek, dlugich dzid do nikogo i ogolnej kompromitacji to 5 x na 90 minut to i tak malo ......nie zwalajmy winy na sedziego , popatrzymy na ta Wislacka tragedie ktora rozciaga sie od zawodnikow, po gre, pomysl, trenera, organizacje klubu - rzadzacych Nia dyletantow po wlasciciela klubu ....to jest obraz nedzy i rozpaczy, mysle ze przy takim scisku w gru[ie spadkowej to o utrzymanie trzeba by grac do konca ....chyba nawet gracze Legii wiedzieli ze graj z Zywym Trupem i zgliszczami dawnej potegi polskiej pilki ligowej ....to juz Koniec Jazdy Bialej Gwiazdy na dluzszy czas ( do kiedy nie zmieni sie jej wlasciciel)
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 10.05.2014 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując