Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21318
Stary 10.05.2014, 13:07
kot napisał(a):Wyświetl post
Jak z powodu wad konstrukcyjnych zamkną stadion, to np. do Sosnowca ewentualnie, lub gdziekolwiek indziej, nie pojedzie już nawet żaden piknik i Wisła będzie grała kompletnie bez kibiców, bo kibole będą nadal mieć zakaz od Bednarza i Cupiała. O przepraszam, będzie Bednarz, ale chyba bez żony, bo z nią to on bywa tylko w Warszawie i Chorzowie. Rzeczywiście - zamknięcie R22 to wręcz apokalipsa dla Wisły, bo przyspieszyłaby i tak nieuniknioną z czasem, całkowitą nieobecność kibiców Wisły na jej meczach i w domu i na wyjazdach, gdyż już teraz widać, że pikniki na wyjazdy nie ruszają, a z meczu na mecz topnieją tysiącami ze stadionu, więc bez R22 to byłby koniec kibicowania Wiśle najprawdopodobniej .

Wszystko się na Wiśle zawala. Stadion, frekwencja na nim, drużyna i jej wyniki, finanse i budżet, sponsorzy uciekają..................................... i tylko Bednarz stoi na stanowisku, aby na koniec podpisać w imieniu TF kapitulacje z Wisły, zadłużonej na śmierć i ogłosić światu, że zadanie wykonał, żaden kibic Wisły już na R22 nigdy nie wróci, tak jak to zapowiedział.
Zapomniałeś dodać że na jesieni, zostaniemy napadnięci prze Rosję, wybuchnie III WŚ, a R22 będzie siedzibą NATO przez najbliższe 4 lata
Odpowiedz cytując