|
Ten stadion to jeden z największych skandali w Krakowie.. jak można było tyle kasy zdefraudować.. że niby niema tam solidnych wykonawców ? Pewnie jak z autostradami tanie zamienniki były stosowane..
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|