MatMario napisał(a):

Znajdź mi drugiego trenera który rekordy bije co dwa tygodnie (Najwięcej bez wygranej, Najwięcej przegranych pod rząd, najwyższa porażka)
|
David Moyes...tyle, że Manchester United poszedł po rozum do głowy i wypieprzył chłopa na zbity łeb.
Tyle, że oni mają na to kasę a my jeśli zwolnimy Smudę będziemy skazani na jakiegoś Brosza czy inny wynalazek.