Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16131
Stary 10.05.2014, 09:47
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Hm, a coś wiesz? Kogoś kupimy? Ktoś go zastąpi jak się nie rozkręci?

A tak poważnie, do Michała można mieć pretensje dotyczące umiejętności, ale nie zaangażowania i chęci. Stara się chłopak jak może i życzę mu jak najlepiej. Przed kontuzją zaczynał coś grać. Miejmy nadzieję, że do tego poziomu wróci.

A swoją drogą mając dwóch ociężałych stoperów nie ustawia się drużyny wysoko, narażając ich na ciągłe pojedynki biegowe z szybszymi przeciwnikami.
ta
Czyli mielismy wczoraj wyjśc i postawic autobus jak ktos to łądnie powiedział?
heh
Zeby postawic autobus trzeba miec piłkarzy do tego, piłkarzy którzy m.in. taktycznie sa perfekcyjni a u Nas takich brak.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując