AYALA napisał(a):

Rymaniakowi właśnie kończy sie kontrakt, na lewą obrone byłby jak znalazł.Jeśli Lubin by spadł to chyba pozwolą mu odejść.
Curto to chyba lepszy defensywny pomocnik niż Ostoja ale Portugalczykowi kończy sie za pół roku,więc coś by trzeba zapłacić...
|
Ty tak na poważnie? Rymaniak? Curto? ...