szprotson napisał(a):

|
Łysy zje*** zobacz co sie dzieje jak są kibice. Mecz taki samo jak ten zakonczony 2-2. Tyle ze dzis nie ma 2-2 a wstydliwe 5-0 a moglo by z 7.
|
Łysy nie uczył kopać piłki Burligi, Czekaja, Nalepy... też mi się wydaje, że gdyby kibice Wisły zostali wpuszczeni Wisła mogła by urwać punkty Legii
