Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 10.05.2014, 08:25
CO do meczu, nie da się wygrać meczu z zawodnikami pokroju Burligi , Czekaja , Nalepy... to nie są zawodnicy na ekstraklasę tylko na 1 ligę. Niestety cudem jest to że gramy w mistrzowskiej 8 a nie walczymy o utrzymanie... z takimi zawodnikami to i Mourinio nic by nie zrobił...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując