Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 10.05.2014, 08:17
niestety Legia za mocna na te naszą cieniutką lige.Grajków przynajmniej o klase lepszych sprowadzają a My takich co już nikt nigdzie nie chce albo z piłkarskich nizin (Fabian,Klarić)
Odpowiedz cytując