Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16129
Stary 10.05.2014, 08:01
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Oby zdążył przed końcem sezonu.
Hm, a coś wiesz? Kogoś kupimy? Ktoś go zastąpi jak się nie rozkręci?

A tak poważnie, do Michała można mieć pretensje dotyczące umiejętności, ale nie zaangażowania i chęci. Stara się chłopak jak może i życzę mu jak najlepiej. Przed kontuzją zaczynał coś grać. Miejmy nadzieję, że do tego poziomu wróci.

A swoją drogą mając dwóch ociężałych stoperów nie ustawia się drużyny wysoko, narażając ich na ciągłe pojedynki biegowe z szybszymi przeciwnikami.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując