SharksiK napisał(a):

|
Oby zdążył przed końcem sezonu.
|
Hm, a coś wiesz? Kogoś kupimy? Ktoś go zastąpi jak się nie rozkręci?
A tak poważnie, do Michała można mieć pretensje dotyczące umiejętności, ale nie zaangażowania i chęci. Stara się chłopak jak może i życzę mu jak najlepiej. Przed kontuzją zaczynał coś grać. Miejmy nadzieję, że do tego poziomu wróci.
A swoją drogą mając dwóch ociężałych stoperów nie ustawia się drużyny wysoko, narażając ich na ciągłe pojedynki biegowe z szybszymi przeciwnikami.