Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 09.05.2014, 23:56
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam za usunięcie swojego posta - po prostu myślałem, że na tym forum mogłoby to zostać źle odebrane. Dla mnie ten bojkot osobiście bardzo mocno od samego początku śmierdzi. To, że jest to jakaś wredna manipulacja świadczy odwoływanie do wyższych wartości, typu honor, godność etc. Nikt nie odwołuje się do danych, olbrzymiego bieżącego długu, który Wisła musi spłacić, żeby wyjść na prostą, tylko do przywiązania do barw. Skoro to przywiązanie dla barw jest takie ważne, to moim zdaniem ten, który jest prawdziwym kibicem powinien zawiesić szalik na szyi, kupić bilet, zachęcić tylu znajomych ile się da i zapierdalać na stadion kibicując swojej drużynie, zdzierając gardło do ostatniej minuty, a nie .......ić o jakimś bojkocie. Wisła Kraków to nie Bednarz. Wisła Kraków to Wisła Kraków.
Dla egocentryków zadufanych w sobie, takie pojęcia jak honor czy godność to abstrakcja, więc ci się nie dziwie, że nie rozumiesz.

Jak ktoś cię permanentnie oszukuje, ubliża ci, potem cię wyrzuca ze stadionu bo sam nie potrafi sobie poradzić z malutką grupką rozrabiaków, to powiedzmy sobie jasno człowiek który ma godność, honor i szacunek do samego siebie nie da sobie pluć w twarz jakiemuś cieciowi z Chorzowa.
Po pierwsze Bednarz kłamie:
Kłamał wtedy jak grał dobrym PR jak trzeba na jesień było kupić karnety. Udawał, że jest prokibicowski, zależy mu na dobrych stosunkach, rzucił Białą Gwiazdę na koszulki, chcąc pokazać dobry gest. Wszystko to po wydarzeniach pierwszego bojkotu.
Następnie oszukał, w sprawie Sobolewskiego, kiedy ten chciał za pół darmo tutaj dalej grać.
Pokazał swoje oblicze potem, kiedy oszukał SKWK w ustaleniach o złotówce od biletu.
Następnie kłamie cały czas o mafii na stadionie, interesach i narkotykach(oczywiście w oku kamer wielkiego brata, co chyba debil by w to uwierzył)
Między czasie kłamie o komisji Ligi, teraz kłamie o Legii...
Po drugie Bednarz Działa:
1)Rozdaje 500 zakazów bogu ducha winnym ludziom
2)Jeździ na podkomisje sejmowe(a niby dlaczego on?) i opowiada się za cytat: "ograniczeniem wolności konstytucyjnej nawet wtedy, kiedy:(tu bomba) zachodzi najmniejsza poszlaka" Oprócz tego pierdzieli o rozbudowaniu kategorii meczów podwyższonego ryzyka oraz tego, żeby policja bez zgody klubu mogła być na stadionie kiedy chce i gdzie chce: Idiotyzmu nie muszę tłumaczyć?
3)Zakazuje wolnym ludziom, w wolnym kraju kupić sobie bilet na mecz wyjazdowy i to ludziom bez żadnego zakazu.
4)Tnie koszty w klubie, i to całe jego działanie z dziedziny zarządzania: Marketing: leży, Wizerunek: s p ierdolił, dzięki czemu nawet jeśli szuka sponsora: to każdy go śmiechem traktuje. Transfery: Ławkę nam piękną zaproponował(a ponoć taki dobry scauting mamy)
5)Bednarz radzi ludziom, którzy na Wisłę chodzą od XX lat, żeby do końca życia na stadion już nie przychodzili
6)Doprowadził swoimi decyzjami i działaniami, że drużyna straciła atut własnego boiska i wsparcie na wyjazdach
7)Cały czas szkaluje w mediach i psuje wizerunek kibiców. Jego retoryka jest nastawiona tak, aby działać na szkodę ruchu kibicowskiego. I robi to w momencie, gdy na stadionach dzieją się już tylko incydenty nie mające żadnego wpływu na bezpieczeństwo ludzi(po za wyjątkiem na Legii).
8)Wprowadził na stadion policję

Wystarczy ci? Czy żebyś nie czuł się dalej zmanipulowany, mam ci jeszcze wyjaśnić żeby bojkot przestał ci śmierdzieć?
Może potrzebujesz jeszcze jakiegoś argumentu? Być może mam rozwiać twoje wątpliwości, że nie jesteśmy za tym żeby klub zbankrutował?
Ostatnio edytowane przez palikot : 10.05.2014 o godz. 00:07.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując