bonawentura napisał(a):

Lewi obrońcy nam są jednak potrzebni na gwałt. Lewy środkowy obrońca i lewy obrońca - dwóch zawodników na te pozycje to minimum. Środkiem pola możemy jeszcze grać, ale obrona to nasz totalny mankament. Gdyby nie Miśkiewicz, stracilibyśmy w tym sezonie o wiele więcej bramek, więc to obrońcy powinni być wytransferowani jako priorytet.
Po dzisiejszym spotkaniu, jednoznacznie stwierdzam, że Nalepa nie nadaje się do Wisły.
|
Za to Stilic i reszta gwiazdeczek się nadaje?