Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16124
Stary 09.05.2014, 22:22
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Lewi obrońcy nam są jednak potrzebni na gwałt. Lewy środkowy obrońca i lewy obrońca - dwóch zawodników na te pozycje to minimum. Środkiem pola możemy jeszcze grać, ale obrona to nasz totalny mankament. Gdyby nie Miśkiewicz, stracilibyśmy w tym sezonie o wiele więcej bramek, więc to obrońcy powinni być wytransferowani jako priorytet.

Po dzisiejszym spotkaniu, jednoznacznie stwierdzam, że Nalepa nie nadaje się do Wisły.
Za to Stilic i reszta gwiazdeczek się nadaje?
Odpowiedz cytując