Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 09.05.2014, 22:16
bonawentura napisał(a):
Słabo rozgarnięci czytelnicy to Ci, którzy ślepo wierzą organizatorom bojkotu. Łatwo Wami manipulować. Pożyteczni idioci to z pewnością nie nonkonformiści, którzy chcą by Wisła biła się o największe laury.

Każdy chce czegoś innego - jedni bankructwa, inni wielkiej Wisły. I Ci pierwsi nie mają cywilnej odwagi, by przyznać się do błędu.
nie ośmieszaj się. Godzisz się na rządy Łysego w Wiśle, to zatrzymaj to dla siebie. Skoro chcesz wspierać ludzi, którzy niszczą Wisłę - proszę bardzo, wolny kraj. Ale nawet nie masz podejścia do ludzi, którzy za Wisła oddawali swoje zdrowie, całe życie. Oni będą z Wisłą w A-klasie, kiedy ty przerzucisz się na jakaś topową drużynę.

No i zmartwię Cię: z Bednarzem i jego klakierami Wisła będzie jechać tylko w doł. Tyle odnośnie Twoich marzeń o Wielkiej Wiśle. Za to z ludzi, którzy noszą Białą Gwiazdę w sercu, można zacząć wszystko od nowa, na zdrowych zasadach.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując