gigant napisał(a):

|
Pewnie ze sie stało, to wiecej niz blamaz czy kompromitacja. To samo zło, ale sprowadzone przez nieudolny zarząd. Teraz kolejna seria porazek, bo gawiedź uspokoiła sie Pogonią i przerwano serię wpie.rdoli. Do końca sezonu nie zdobędziemy 5 pkt. Załozymy się?
|
Nieeee ze mną

Jestem zdania, ze walczymy o jak najwyższe miejsce... poniżej 3+go, wiec 5pkt. to rzeczywiscie mogloby byc za dużo.