Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 09.05.2014, 22:13
gigant napisał(a):Wyświetl post
Pewnie ze sie stało, to wiecej niz blamaz czy kompromitacja. To samo zło, ale sprowadzone przez nieudolny zarząd. Teraz kolejna seria porazek, bo gawiedź uspokoiła sie Pogonią i przerwano serię wpie.rdoli. Do końca sezonu nie zdobędziemy 5 pkt. Załozymy się?
Nieeee ze mną
Jestem zdania, ze walczymy o jak najwyższe miejsce... poniżej 3+go, wiec 5pkt. to rzeczywiscie mogloby byc za dużo.
Ostatnio edytowane przez arti : 09.05.2014 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując