bonawentura napisał(a):

|
Ci, którzy nie cieszą się z rozbioru Wisły i bojkotują mecze to sabotażyści. I od razu zastrzegam, że nie zamierzam wchodzić w polemikę.
|
Musicie się wiele nauczyć jeszcze w życiu. W życiu które nie zawsze jest białe lub czarne.
Przeczytaj o proteście BBB Dinama Zagrzeb a później podziel się ze mną swoimi przemyśleniami.