Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 09.05.2014, 22:11
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ci, którzy nie cieszą się z rozbioru Wisły i bojkotują mecze to sabotażyści. I od razu zastrzegam, że nie zamierzam wchodzić w polemikę.
Musicie się wiele nauczyć jeszcze w życiu. W życiu które nie zawsze jest białe lub czarne.

Przeczytaj o proteście BBB Dinama Zagrzeb a później podziel się ze mną swoimi przemyśleniami.
Odpowiedz cytując