Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 09.05.2014, 22:10
Przestancie sie tutaj wyzywac


Wstyd jak h.u.j i nic tego nie zmieni.Jakich ta Legia to ma asow ze nasi tak bezlistosnie przegrali.
Ale jak sie gra z takimi stoperami,oddaje Fryca czy nawet nie wpuszcza sie Piotrka od poczatku ,to ja wogole nie mam pytan.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując