|
Przestancie sie tutaj wyzywac
Wstyd jak h.u.j i nic tego nie zmieni.Jakich ta Legia to ma asow ze nasi tak bezlistosnie przegrali.
Ale jak sie gra z takimi stoperami,oddaje Fryca czy nawet nie wpuszcza sie Piotrka od poczatku ,to ja wogole nie mam pytan.
|