Gwiaździsty napisał(a):

|
Czyli "nic sie nie stało, Wisełko, nic się nie stało". Dzięki, że wyjaśniłeś, że to normalna sprawa te 5:0 bo tak myślałbym, ze to blamaż, kompromitacja.
|
Pewnie ze sie stało, to wiecej niz blamaz czy kompromitacja. To samo zło, ale sprowadzone przez nieudolny zarząd. Teraz kolejna seria porazek, bo gawiedź uspokoiła sie Pogonią i przerwano serię wpie.rdoli. Do końca sezonu nie zdobędziemy 5 pkt. Załozymy się?