|
Michał Chrapek to na chwilę obecną najlepszy piłkarz w Wisły. Obawiam się, że w letnim oknie transferowym go stracimy. Ale umówmy się, jeśli jest dobry zawodnik, którego najlepszymi cechami są radzenie sobie w tłoku z piłką przy nodze, niekonwencjonalne podania, ale nie ma on szybkości, to jeśli chcemy oprzeć kiedykolwiek grę na Chrapku musi mieć obok siebie przynajmniej jednego piłkarza, który będzie wybiegany.
Coś niesamowitego, jak Chrapek jest słaby wydolnościowo. Pod względem czysto technicznym - człowiek na którego można liczyć, ale to jak człapie po boisku, nie wraca po straconej piłce - nie da się na to patrzeć. A czemu? Bo nikt nie asekuruje, nasza gra zespołowa w obronie nie istnieje.
|