|
Generalnie dziwi mnie zamknięcie tematu o działaczach. To tak na wstępie. Nie wiem - czy ktoś tutaj chce ukryć prawdę na temat bojkotu? Historia "Miśka" robi wrażenie. Myślę, że jest paru ludzi, którzy robią z innych pożytecznych idiotów i w głębi duszy liczą na to, że Wisła wyląduje w tej A-klasie...
Natomiast, co do meczu - moim zdaniem tragiczne zmiany Smudy. Tragiczny sam wybór Nalepy na środek obrony. Tyle że ciężko powiedzieć, kto za niego? Moim zdaniem powinni byli zagrać Dudka na środku obrony i Guerrier na lewej stronie. Do tego na skrzydło mógłby wejść i grać Szewczyk, Klaric lub Piotr Brożek. Byle nie na lewej obronie...
|