wolfy napisał(a):

Dobrze, że nam szóstki nie wbili.
Myślę, że to wystarczy za komentarz.
Niestety, koledzy Witka nie wiedzieli jak dojechać tramwajem do Warszawy.
|
Spoko ... to już powoli koniec tak dotkliwych porażek..jeszcze przyszły sezon jakoś wytrzymamy.
Na I ligę młodzi Polacy oblecą po 1-3 .
Mówiąc poważniej ta porażka nic nie zmieni bo nie ma woli zmian. Gdyby miałby być jakiekolwiek pozytywne symptomy już dawno byśmy je dostrzegli. Jedziemy drogą Widzewa czy Katowic i niestety dopiero zaczynamy się rozpędzać w naszym ruchu ku przepaści. Dokąd nie wywietrzymy smrodu po zgniłej czwórce Łysy, Agent, Dyzma i Krystian będziemy się kisić we własnym smrodzie. Aż się udusimy.