Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 09.05.2014, 21:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że nam szóstki nie wbili.
Myślę, że to wystarczy za komentarz.


Niestety, koledzy Witka nie wiedzieli jak dojechać tramwajem do Warszawy.
Spoko ... to już powoli koniec tak dotkliwych porażek..jeszcze przyszły sezon jakoś wytrzymamy.

Na I ligę młodzi Polacy oblecą po 1-3 .

Mówiąc poważniej ta porażka nic nie zmieni bo nie ma woli zmian. Gdyby miałby być jakiekolwiek pozytywne symptomy już dawno byśmy je dostrzegli. Jedziemy drogą Widzewa czy Katowic i niestety dopiero zaczynamy się rozpędzać w naszym ruchu ku przepaści. Dokąd nie wywietrzymy smrodu po zgniłej czwórce Łysy, Agent, Dyzma i Krystian będziemy się kisić we własnym smrodzie. Aż się udusimy.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując